Hakkımızda

 

 

Diyarbakır ili Kayapınar ilçesinde hizmet veren Beşir Usta Lahmacun ve Pide Salonu isimli işletmemiz aynı zamanda birmilyonnokta üyelerinden bir tanesi olarak bulunmaktadır. Siz müşterilerimize gıda sektöründe kaliteli ve lezzetli bir hizmet sunmaktayız. Gıda sektöründe hizmet veren işletmelerde bulunması gereken en önemli özelliklerden bir tanesi temizlik konusudur. İşletme olarak temizlik konusuna çok büyük önem vermekteyiz. Bünyemizde çalışan temizlik elemanlarımız tarafından gün içerisinde düzenli olarak işletme temizlenmekte ve anlaşmalı olduğumuz temizlik şirketleri aracılığı ile de düzenli aralıklar ile büyük temizlikler yapılmaktadır. Bu sayede siz müşterilerimize hijyenik ve temiz bir ortamda gıda hizmeti vermekteyiz. Temizlik konusu müşterilerimizin sağlıkları açısından çok önemli bir konumda yerini korumaktadır.

 

İşletme olarak sizlere sunduğumuz kebap, lahmacun ve pidelerin yapımında kullanılan malzemeler her zaman günlük olarak temin edilmekte ve sizlere taze olarak sunulmaktadır. Ayrıca bünyemizde çalışan ustalarımızın tecrübeli ve profesyonel olmaları da sunulan yiyeceklerin lezzetini en üst seviyelere taşımaktadır. Ustalarımızın el lezzetleri sayesinde işletmemizin lezzetlerinden bir kere tadan müşteri daha sonra mutlaka tekrardan bizleri ziyaret etmektedir. Ayrıca bünyemizde çalışan garson elemanlarımız da her zaman saygılı ve güler yüzlü olarak siz müşterilerimize hizmet vermektedir.

 

Sizler de aileniz ve sevdikleriniz ile güzel vakit geçirerek lezzetli yemekler yemek istiyorsanız Diyarbakır kebap sektöründe hizmet veren işletmemize mutlaka uğramalısınız. Bizlerden aldığınız hizmet karşısında mutlaka memnun kalacağınızdan emin olabilirsiniz.